Microgaming zapowiada premierę gry Castle Builder II slot

W trakcie tegorocznych targów ICE Totally Gaming, poświęconej branży e-hazardowej iGaming, koncern Microgaming pochwalił się najnowszą grą Castle Builder II slot. Szumnie zapowiadany wideoslot Castle Builder II jest kontynuacją popularnego slota online, nominowanego w 2013 do nagrody EGR w kategorii „Slot roku”. Pierwsza część gry proponuje idealne połączenie wideoslotowej gry hazardowej ze społeczną rozgrywką i rywalizacją między graczami.

Castle Builder II slot

Nowiuśki Castle Builder II slot zapewni graczom większy, bogatszy i lepszy świat gry. Podczas rozgrywki grający będą mogli zdobywać osiągnięcia, budować przeróżne zamki i zbierać najlepsze materiały w przeróżnych królestwach.

Castle Builder II slot będzie pięciobębnowym, trójrzędowym wideoslotem, pozwalającym graczom na zdobywanie kolejnych poziomów rozwoju. Gra oferuje trzy awatary gracza do wyboru, dzięki czemu możliwe jest spersonalizowanie rozgrywki. Każdy z awatarów zapewnia inny zestaw funkcji specjalnych. W grze Castle Builder II znajdziemy piętnaście królestw do wyeksplorowania, gracze mogą wybudować aż siedemdziesiąt pięć zamków. Ponadto do wyboru mamy ponad trzysta postaci do zabawy.

Na dodatek gra Castle Builder II oferuje graczom system osiągnięć i wyzwań, które pozwalają na zdobywanie trofeów i nagród. Co więcej, slot Castle Builder II pozwala na ciągłe udoskonalanie umiejętności awatarów.

David Reynolds, główny wydawca gier w koncernie Microgaming, skomentował nadchodzącą premierę gry Castle Builder II: „Byliśmy bardzo podekscytowani wypuszczeniem na rynek gry Castle Builder II, slota zaprojektowanego w taki sposób, by umożliwić graczom rywalizację i pozwolić grającym przenieść się do podniecającego świata przygód”.

Gra Castle Builder II będzie miała premierę w drugim kwartale 2017 roku i zostanie udostępniona na platformach Microgaming i Quickfire.

Co nieco o Microgaming

Deweloper gier kasyno Microgaming powstał w 1994 roku i jest postrzegany jako jeden z największych producentów slotów online. W portfolio Microgaming znajdują się produkcje oparte na popularnych filmach i serialach telewizyjnych, np. Jurassic Park slot, The Dark Knight Rises slot, Game of Thrones slot, a także Terminator 2 slot. To oczywiście nie wszystkie gry sygnowane logo Microgaming, należą one jednak do najpopularniejszych tytułów producenta.