MoneyMatrix – nowa platforma płatności i zarządzania od EveryMatrix

EveryMatrix dumnie ogłosił uruchomienie swojego nowego produktu MoneyMatrix, licencjonowanego przez MFSA i certyfikowanego przez PCI systemu umożliwiającego płatności, specjalizującego się przede wszystkim w procesowaniu płatności oraz zarządzaniu ryzykiem związanym z branżą e-hazardową. MoneyMatrix został stworzony w odpowiedzi na potrzeby operatorów sektora iGaming. MoneyMatrix oferuje kartę oraz alternatywne metody płatności, zarządzanie ryzykiem oaz usługi KYC, świadczone przez pojedyncze zintegrowanie.

Ebbe Groes, prezes EveryMatrix, postanowił skomentował premierę nowego produktu: „Nasza nowa, firmowa usługa przetwarzania płatności obejmuje nowe technologie i protokoły zabezpieczające, które dokładnie strzegą przechowywane przez nas dane klientów. MoneyMatrix jest najprawdopodobniej jedną z największych inwestycji przeprowadzona przez naszą firmę; spodziewamy się ogromnego sukcesu.

MoneyMatrix zintegrowało główne procesory kard kredytowych, e-portfeli, voucherów oraz licznych mniej popularnych metod płatności. Wszystko to sprawia, że międzynarodowe procesowanie płatności jest proste i łatwo dostępne. Do nowych funkcji oferowanych przez MoneyMatrix zalicza się: aplikację monitorowania transakcji, udostępnianie obszarów roboczych, elastyczny silnik zasad, zaawansowane technologie systemu ryzyka oraz weryfikację klienta. Wszystkie te funkcje dostępne są na jednej platformie, aby zapewnić bezproblemowe, bezpieczne wpłaty i wypłaty.

Certyfikowany przez PCI DSS MoneyMatrix może zarządzać wszystkimi obrazami kart, tokenizować oraz bezpiecznie przechowywać dane w naszej w naszym skarbcu danych. To znacznie zmniejsza wymagania PCI naszych klientów.

Ebbe Groes dodaje: „EveryMoney jest rozwiązaniem całościowym, stworzonym na podstawie kombinacji naszego własnego doświadczenia oraz doświadczenia bardzo kompetentnych ludzi, których zatrudniliśmy na potrzeby tego projektu. MoneyMatrix czyni płatności dostępnymi dla każdymi, począwszy od graczy, przez operatorów aż dla instytucji bankowych i finansowych”.

Prezeska MoneyMatrix, Sandra Burton, również zabrała głos w sprawie premiery nowej platformy: „Nasz cel był prosty. Chcieliśmy uczynić płatności prostymi i łatwo dostępnymi, niezależnie od wielkości i doświadczenia nabywającego, a także zlikwidowania konieczności wspierania wielokrotnych integracji, kontraktów, kosztów operacyjnych oraz wszystkich komplikacji, które wiążą się z procesem płatności. Kontynuujemy współpracę z innowatorami z branży Fintech w celu zapewnienia naszym klientom najlepsze technologie, które pozwolą im prowadzić interesy na całym świecie. Dzięki temu, że sami mamy doświadczenie w tej branży, doskonale rozumiemy wyzwania, z jakimi zmagają się operatorzy. Wierzymy, że stworzyliśmy coś, co pomoże im  przenieść ich biznes na wyższy poziom”.