Zapowiedź nowego slota od Net Entertainment – Hansel and Gretel slot!

Światowej klasy producent gier kasynowych, koncern Net Entertainment, nigdy nie zwalnia tempa prac. Zaledwie trzy dni temu firma zdradziła plany co do swojej kolejnej produkcji. Po ogromnym sukcesie pierwszego wideoslota z serii Fairytale Legends, gry Red Riding Hood™, Net Entertainment zabiera się za kolejną opowieść z naszego dzieciństwa. Tym razem koncern bierze na tapet wszystkim znaną i lubianą baśń „Jaś i Małgosia” (niem. Hänsel und Gretel). Kojarzycie, prawda?

Przygotujcie się w takim razie na prawdziwą bombę – premiera gry Hansel and Gretel slot zapowiadana jest na 24 kwietnia 2017 roku!

Hansel and Gretel slot – czego się spodziewać?

Od momentu pojawienia się na rynku wideoslota Red Riding Hood™ stało się jasne, że w serii Fairytale Legends znajdzie się o wiele więcej gier. W serii tej gracze będą mieli okazję wrócić do czasów beztroskiego dzieciństwa i jeszcze raz zanurzyć się w magiczny świat baśni.

Jak będzie wyglądać gra Hansel and Gretel slot? Producent zapowiada, że szata graficzna wideoslota Hansel and Gretel będzie się niewiele różnić od layoutu pierwszej części serii Fairytale Legends, gry Red Riding Hood™.

Hansel and Gretel slot

Według zapowiedzi koncernu Net Entertainment, gra Hansel and Gretel będzie pięciobębnowym, trójrzędowym wideoslotem z dwudziestoma liniami wygrywającymi. Jak to bywa ze slotami od Net Entertainment, ratio wypłacalności gry Hansel and Gretel będzie naprawdę wysokie. Tak zwane RTP slota będzie oscylowało w granicach 96,5%. A im wyższy współczynnik RTP, tym wyższe prawdopodobieństwo wygranej.

Pamiętacie rewelacyjne funkcje dodatkowe w grze Red Riding Hood™? Koncern Net Entertainment gwarantuje, że w slocie Hansel and Gretel znajdziemy ekstragrę, symbole specjalne, premie mnożnikowe oraz wiele, wiele innych atrakcji.

Co znajdziemy na bębnach? Jak zapewne się domyślacie na walcach zobaczymy głównych bohaterów baśni – Hansel (Jasia) oraz Gretel (Małgosię), złą czarownicę, bohaterów pobocznych oraz przedmioty i miejsca związane z historią dzieci.

Co nieco o Net Entertainment

Istniejący od 1996 roku szwedzki koncern Net Entertainment specjalizuje się w produkcji wideoslotów. Od momentu powstania firma NetEnt  stała się prawdziwym pionierem w wyznaczaniu trendów w branży oraz kierunku rozwoju slotów. Firma Net Entertainment notowana jest na sztokholmskiej giełdzie i zatrudnia 750 osób na całym świece; koncern posiada biura między innymi w Sztokholmie, na Malcie, w Kijowie, Gothenburgu, New Jersey, Krakowie i na Gibraltarze.

Do najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych gier od Net Entertainment należą: Starburst slot, Mega Fortune slot, Jackpot 6000 slot, Fruit Shop slot, Twin Spin slot, Guns N’ Roses slot, Retro Reels slot, Blood Suckers slot, Jack Hammer slot, Gonzo’s Quest.