Mega Moolah

Mega Moolah jackpotŁowcy wrażeń z pewnością słyszeli o Mega Moolah: ten jednoręki bandyta słynie z progresywnego jackpotu, który w ciągu jednej sesji może uczynić z każdego milionera. Jeszcze nie tak dawno temu serwisy internetowe rozpisywały się o szczęśliwym rekordziście, który grając Mega Moolah zgarnął największą kwotę w historii internetowego kasyna: prawie 14 milionów funtów. Jeżeli to nie wystarcza, żeby rozbudzić Waszą wyobraźnię, zapewniamy: Mega Moolah to nie tylko poważne pieniądze, to też świetna zabawa w niepowtarzalnym klimacie safari. 

Mega Moolah gra

Jak w przypadku każdego jednorękiego bandyty, podstawy są proste. Maszyna ma pięć bębnów i dwadzieścia pięć linii wypłaty. Za symbole służą nam zwierzęta z głębi afrykańskiej dżungli, którym towarzyszą odpowiednie dźwięki: popiskiwanie małp, ćwierkanie ptaków, czasami ryk słonia. Jak w większości slotów, w Mega Moolah również istnieją tak zwane symbole „wild”, zastępujące dowolny inny symbol i tym samym zwiększające prawdopodobieństwo wygranej. W Mega Moolah tym symbolem jest dziki lew. Najważniejszym elementem slotu są jednak cztery Mega Moolah kasynoprogresywne jackpoty, których wartość rośnie z każdą rundą gry. Nazywają się Mini, Minor, Major i Mega i każdemu graczowi mogą przynieść fortunę: szansę mają zarówno ci, którzy stawiają tysiące, jak i drobni gracze korzystający ze slotu głównie dla przyjemności. Rzecz jasna ci skłonni wydać więcej pieniędzy mają większą szansę na wygraną, ale w Mega Moolah jackpot jest zupełnie losowy. Jeżeli nie zgarniemy jackpota od razu, zawsze możemy liczyć na to, że wylosujemy trzy małpy, które zapewnią nam piętnaście darmowych obrotów z potrojonym zyskiem, dzięki czemu możemy przygotować swoje konto na  wytrwałe oczekiwanie na jackpota. Prawda jest jednak taka, że w przypadku Mega Moolah oszałamiające wygrane są tylko dodatkiem do solidnej rozrywki. Niezależnie od tego, ile postawimy i na ile liczymy, od gry po prostu nie sposób się oderwać.

Mega Moolah Polska

W Mega Moolah możemy zagrać w wielu polskojęzycznych kasynach, między innymi na ComeOn.com/PL. Dzięki temu nie dość, że gramy po polsku, to jeszcze walczymy o ten sam ogromny jackpot co wszyscy!

Mega Moolah mobilne

mega moohla mobilneMega Moolah może uczynić z nas milionerów bez wychodzenia z domu – lub, alternatywnie, możemy ją zabrać ze sobą praktycznie wszędzie i zgarnąć wymarzoną wygraną w drodze z pracy czy na imprezie z przyjaciółmi. Gra dostępna jest zarówno na iOS jak i na Androida: wystarczy zalogować się w swoim ulubionym kasynie, pobrać odpowiednią aplikację i możemy grać, gdzie tylko nam się żywnie podoba.

Mega Moolah opinie

Doniesienia prasowe mówią same za siebie: popularność Mega Moolah sięgnęła zenitu. I chociaż możemy dyskutować o oprawie wizualnej i dźwiękowej (niektórym w końcu może przeszkadzać np. brak „prawdziwej” muzyki), trudno oprzeć się wrażeniu, że przysłaniałoby to obraz całkiem nieźle wyglądającej całości: solidnie wykonanego slota z niewyobrażalnymi wręcz wygranymi do zgarnięcia.