TwinSpin

TwinspinTwin Spin to wysokiej klasy oldschoolowe doświadczenie. Tak jak większość slotów NetEntu, jedną z jego cech charakterystycznych jest wysoka dbałość o szczegóły: symbole na ekranie naprawdę lśnią, a tło inspirowane diodami z autentycznych jednorękich bandytów dodaje wszystkiemu realistycznego posmaku. Cicha, jazzowa muzyka akompaniująca nam w rozgrywce zdecydowanie nie rozprasza. Możemy się poczuć, jakbyśmy ukradkiem wślizgnęli się do eleganckiego kasyna w Las Vegas lat 70.

Twin Spin gra

Nie sposób nie zauważyć, że na pierwszy rzut oka Twin Spin przypomina klasyczne automaty do gier przewijające się nieraz w starych filmach gangsterskich. To podobieństwo zawdzięcza niezwykłej dbałości o stylistykę i oszczędnej gamie barw, ale na tym się ono nie kończy, bowiem sama mechanika gry również niewiele odstaje od tego, od czego przyzwyczaiły nas dobrze znane automaty do gry z dawnych lat. Twin Spin posiada pięć bębnów i aż 243 linie wygranej. Ponadto praktycznie przy każdym obrocie co najmniej dwa bębny zostają „połączone” przy pomocy tak zwanej funkcji „Joint Reel”. Oznacza to, że obydwa bębny pokazywać będą te same symbole, jednocześnie zwiększając nasze szanse na sukces.

gry twinspinDodatkowo to połączenie może rozszerzyć się nawet na cały automat, powodując ogromną kumulację. Oprócz tego wyjątkowego systemu, Twin Spin posiada również typowy system wild symbols: symboli, które mogą zastąpić każdy inny symbol, tym samym ułatwiając ułożenie kombinacji potrzebnej do zgarnięcia wygranej. Twin Spin nie tylko udaje slota rodem z dawnego Las Vegas, posiada też jego wszystkie minusy i ograniczenia; nie istnieje w nim coś takiego jak free spin czy multiplier wyniku. Zamiast tego jednoręki bandyta wynagradza cierpliwych szansami na naprawdę sporą wygraną. To naprawdę rozgrywka w starym, dobrym stylu, z ogromnym zastrzykiem adrenaliny czekającym na najwytrwalszych.

Twin Spin Polska

Polscy gracze szukający klasycznej rozgrywki w dobrym stylu nie muszą dłużej szukać – Twin Spin zawitał już do największych polskich kasyn online. Jednoręki bandyta dostępny jest już między innymi na CasinoShark.pl oraz ComeOn.com/PL Dzięki temu możemy zagrać w tę pachnącą nowością produkcję NetEntu korzystając z polskiego interfejsu i

Twin Spin mobilne

twinspin na telefonW Twin Spin możemy zagrać zarówno w przeglądarce internetowej na naszym komputerze, jak i na telefonach z systemem Android i iOS. Wystarczy, że zalogujemy się na stronie naszego ulubionego mobilnego kasyna i postąpimy zgodnie z instrukcjami i po paru minutach możemy cieszyć się płynną grą na naszym ulubionym jednorękim bandycie.

Twin Spin opinie

Większość graczy zgadza się, że TwinSpin to przede wszystkim gra dla ambitnych i dla koneserów: wymaga pewnego wkładu wysiłku i pieniędzy oraz cierpliwości, ale wytrwałym odpłaca się z nawiązką. Jej specyficzny klimat oraz system nagradzania z pewnością nie raz zapewnią nam zastrzyk adrenaliny. W mgnieniu oka przeniesiemy się w świat kosmicznych wygranych i wysmakowanych lokali lat siedemdziesiątych.