Wkrótce premiera gry Matsuri slot od Play’n GO

Nowiuśki wideoslot od Play’n GO wkrótce będzie mieć swoją premierę. Pięciobębnowy wideoslot Matsuri slot zabierze graczy prosto na japoński festiwal, pełen kolorów, nieodkrytej tajemnicy i niezapomnianej zabawy.

Matsuri slot

Na walcach najnowszego slota Matsuri od Play’n GO zobaczymy symbole nieodzownie związane z egzotyczną kulturą Japonii. Na bębnach znajdą się między innymi takie znaki jak papierowe lampy, maski z teatru kabuki, złote rybki, potrawy prosto z japońskich stołów oraz przepiękne kobiety w strojnych jedwabnych kimonach, zwane gejszami. Gra Matsuri slot pełna będzie funkcji dodatkowych i znaków specjalnych, które zdecydowanie podkręcą tempo rozgrywki.

Kolorowe papierowe lampy pełnią funkcjonują jako znaki Wild, które pojawiają się losowo na bębnach i podmieniają inne symbole, by ułatwić graczom trafienie zwycięskiej kombinacji.

Festiwalowe maski rodem z japońskiego teatru kabuki mają funkcję Scatter. Symbole te mogą pojawić się na pierwszym, trzecim i piątym bębnie i aktywują opcję Free Spins. Opcja ta gwarantuje graczom zdobycie do ośmiu darmowych spinów na początek, a za każdy ekstra symbol Scatter do puli zostaną doliczone dodatkowe spiny. Maksymalnie gracz może zgarnąć do dwudziestu spinów ekstra. W momencie, gdy w rundzie Free Spins symbol Wild wyląduje na dowolnym bębnie, znak Wild (japoński lampion) rozszerzy się na cały walec. Po każdym zakręceniu walcami rozszerzony symbol Wild będzie przesuwać się do lewej strony, aż do całkowitego zniknięcia z planszy.

Gra Matsuri slot posiada również rewelacyjną grę bonusową Kingyo Sukui. Gra uaktywnia się, gdy na drugim, trzecim i czwartym bębnie pojawią się trzy symbole Scatter (złote rybki). Zadaniem gracza jest wyłowienie ryb za pomocą papierowej łyżki. Gra trwa do momentu złamania się łyżki.

Co nieco o Play’n GO

hazardem w Internecie. Główna siedziba studio Play’n GO znajduje się w szwedzkiej miejscowości Växjö. Koncern Play’n GO funkcjonuje niezależnie od roku 2005. W sumie studio Play’n GO wydało ponad 50 unikatowych gier kasynowych, przetłumaczonych na ponad 30 języków.

Wśród najpopularniejszych wideoslotów od Play’n GO znajdziemy takie tytuły jak: Book of Dead slot, Cloud Quest slot, Fortune Teller slot, Gemix slot, Grim Muerto slot, Hugo slot, Jazz New Orleans slot, Leprechaun goes to Hell slot, Wizard of Gems slot, Super Flip slot.